Omenaa Mensach gościem najbliższego "Ciastka z bajką"

Wielkimi krokami zbliża się kolejna odsłona imprezy "Ciastko z bajką". Gościem tej edycji będzie Omenaa Mensah, dziennikarka i założycielka fundacji "Omenaa Foundation".

Już niedługo odbędzie się kolejna odsłona imprezy, która na stałe wpisała się w kalendarz imprez. "Ciastko z bajką", bo o nim mowa, skierowane jest zarówno do młodszych, jak i do osób starszych. Na spotkanie zawsze zapraszany jest znany gość. Tym razem będzie to Omenaa Mensah.

Omenaa Mensah jest znaną dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Jest także założycielką i prezesem fundacji "Omenaa Foundation", która zajmuje się różnymi projektami. Jeden z nich poświęcony jest budowie szkoły w Ghanie. Najbliższe "Ciastko z bajką... od kuchni" ma na celu również pomoc dzieciom z Afryki. Podczas imprezy będą zbierane pieniądze na ten cel.

Impreza odbędzie się 15 grudnia o godz. 13 w Miejskim Ośrodku Kultury w Piastowie. Bilet kosztuje 10 zł. Posiadacze Karty Dużej Rodziny kupują tylko jeden bilet dla wszystkich członków rodziny.

dodany 2018-11-23 10:03 przez MJS

źródło: Własny

Komentarze:

Nie ma żadnych komentarzy.
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją